engtara

E-shop

Hebké rukavičky
Kožušinové rukavičky vzbuzujú pocit elegancie  a nehy, sú preto vhodné pre luxusné tantrické masáže žien a náročnejších mužov. Je možnosť zakúpit i jednu samostatnú rukavičku za 40 €


Cena: 80 €

 

Objednať

Sada 2 pštrosích pierok
Jemné pštrosie pierka pre prebudenie citlivosti a vnímavosti celého tela.
Pre najkrajšie tantrické masáže doma i v profesionálnom tantra centre. Je možnosť zakúpiť i jedno samostatné pierko za 12 €.


Cena: 24 €

 

Objednať

Sarongy
Sarong je hodvábne mäkká, veľká bavlnená šatka, používaná ako tradičný odev v Indii. Použitím sarongu behom tantrickej masáže (či už pre zakrytie či ako odev ) tak naväzujeme na kultúrne korene tantrickej masáže. Zahaľte sa do nej a vychutnajte  jej mäkkosť a obľúbené farby!


Cena: 15 €

 

Objednať

Oleje
Olej Levandula
Levandulový olej má výrazné regeneračné a skľudňujúce účinky, vďaka ktorým sa teší značnej obľube  a  všestrannému použitiu. Používa sa ako súčasť tantrickej masáže žien, ktoré majú potiaže s uvoľnením a sú v napätí, či už vplyvom stresu, či momentálnej životnej situácie. Levandulový olej v kombinácii s uvoľňujúcimi dotykmi či ako súčásť horúceho kúpeľa im prinesie hlboké duševné i fyzické uvoľnenie, ktoré je predpokladom každej dobrej tantrickej masáže!


50ml

Cena: 8,90 €

 

Objednať

Olej Ruža
Luxusný ružový olej z okvetných lupienkov ruží a najkvalitnejších prírodných olejov, pôsobí  doslova ako afrodiziakum! Uvoľňuje od napätia, prináša  pocity harmónie a radosti, naviac zanechá pokožku  zamatovo hebkú. Vďaka  týmto svojím vlastnostiam je tento olej vhodný taktiež pre tantrické masáže žien, ich zmysel pre hebkosť a vôňu.


50ml

Cena: 10,90 €

 

Objednať

Olej Erotika
Pôžitok pre dvoch. Zmyselnosť je oslavou tela a jeho schopnosti vnímať, poskytovať a prijímať rozkoš. Využite s partnerom či partnerkou každú príležitosť k tomu, aby ste nežné dotyky zmenili v zmyselnú masáž. Uvoľní napäté svaly a stresovanú myseľ a navodí príjemné pocity vzájomnej blízkosti. Použitie: Duševné napätie, stres, uvoľnenie, relaxácia, wellnes, afrodiziakálne účinky.


Objem 50ml
Cena: 10,90 €

 

Objednať

Olej Exotika
Luxusná receptúra z exotických a vzácných éterických olejov cédrového ihličia, ylang-ylang, geránia a ďalších prírodných esencií v harmonickom spojení s rastlinnými bio olejmi dodá pokožke maximálnu dávku bioaktívnych látok, vitamínov a antioxidantov. Vracia jej pevnosť, pružnosť a zamatovú hebkosť. Kompozícia je vhodná na relaxačnú masáž, ale taktiež na každodenné ošetrenie pokožky po kúpeli alebo sprchovaní.


Objem 50ml
Cena: 10,90 €

 

Objednať

Darčekové poukážky
Darujte nezabudnuteľný zážitok, ktorý na Vás čaká v chráme tantra masáže Tantra-Tara,Bratislava. Potešte svojich známych darčekovým poukazom na originálnu tantra masáž . Doprajte si 1 alebo 2 hodinový zážitok, po ktorom väčšina mužov a žien túži. V našom prekrásnom prostredí zažijú  hlbokú relaxáciu a zároveň okúsia magické kúzlo  tantry na vlastnej koži. Darčekový poukaz vám zašleme poštou na dobierku, alebo si ho  môžete zakúpiť  priamo u nás v štúdiu.Darčekový poukaz na Tantrickú masáž De luxe Tantra
Luxusná tantra masáž pri ktorej zažijete to najlepšie z tantrickej masáže , so zameraním na intímnu zónu........ Telo nádherne prehreje horúci levandulový olej,  zažijete zmyselnú masáž s lupienkami červenej ruže, dôkladnú masáž chodidiel......... Vyvrcholením celej masáže je  intímna  masáž lingamu.......  Nechajte sa hýčkať!


dĺžka trvania 2 hod, v cene  160 €

 

  poukazka

 

Objednať


Darčekový poukaz na tantrickú masáž Podľa vlastného výberu
Doprajte svojmu partnerovi, či partnerke vybrať si masáž, na akú má práve chuť. Môže zažiť zmyselnú Body touch masáž, Exkluzívnu masáž De luxe, či ostať pri tradičnej Klasickej tantra masáži.


dĺžka trvania 2 - 3 hod 2 hod, v cene  250 €

 

  poukazka

 

Objednať

Darčekový poukaz na tantrickú masáž Tantra Exclusive
Príjmite pozvanie nazrieť  do tajomstiev tantrickej masáže. Táto masáž je vhodná, ak Vám je oblasť tantra masáží úplnou neznámou. Pocítite na tele mnohorakú  hru  dotykov, vábnu chuť vzrušenia a nehy......skúste sa priblížiť k tantre a ona Vás príjemne prekvapí.....súčasťou masáže nie je inntímna masáž ilngamu.


dĺžka trvania 1 hod, v cene 85 €


  poukazka


Objednať