engtara

Môj príbeh.....Môj príbeh, alebo ako som vnímala svoju prvú tantra masáž
Ahojte, chcela by som sa s vami podeliť o svoju osobnú skúsenosť s tantra masážou u Tary. Každý človek prechádza určitými fázami života, kedy jedny sú tie lepšie inokedy horšie a náročnejšie. Ľudia často krát hľadajú pomoc všade možne len nie vo svojom vnútri. Som mladá, šťastne zadaná 27 ročná žena a rada by som vám trocha opísala svoju prvú skúsenosť. Nemám problém o tom písať, som otvorený človek a verím, že tento článok pomôže mnohým neistým čitateľom.

 

Archív článkovPrebudenie zmyselnosti medzi partnermi

Moja osobná skúsenosť

Môj príbeh, alebo ako som vnímala svoju prvú tantra masáž

Tantra masáž v časopise Profit

Shiva a Shakti

Čo je kundalíny?

Ktoré esenciálne oleje sú najlepšie prírodné afrodiziakum?

Ženský menštruačný cyklus – poznajte sami seba
Je to niekoľko rokov čo sa zaujímam viac o duchovno a energie všeobecne. Absolvovala som niekoľko kurzov sebapoznávania, cez meditácie, astrálne cvičenia absolvovala som aj I. stupeň reiki a keďže energiu viem vnímať tak som sa postupne dopracovala aj k tantre. Nejaké informácie som si prečítala na internete alebo nejakých článkoch. Keď som sa starala aktívne o svoje vnútro napríklad formou meditácií, nemala som takú veľkú potrebu riešiť niečo viac. Samozrejme myšlienka sem tam zablúdila aj k tantre, keďže je to niečo nepoznané a pracuje sa tam z hlavnou životodarnou energiou.

 

 

Bol to taký impulz

 

 

Nastalo ale obdobie v mojom živote, že na vnútorné očisty som naozaj nemala čas a v mojom úseku života sa začali veci neuveriteľným spôsobom kopiť. Keď som aj chcela niečo s tým spraviť nemala som dostatok vnútornej energie a meditácie skončili rýchlo spánkom, alebo skôr relaxačným počúvaním meditačnej a východnej hudby. A ako sa hovorí, že dôležité veci prichádzajú k človeku vždy v ten správny čas a tak to prišlo aj ku mne. Počas práce za počítačom vyskočila na mňa ponuka s tantra masážou. Bol to taký impulz do hlavy, že „zamysli sa nad tým“... a aj som sa zamyslela.


Smutné v dnešnej dobe je, že veľa erotických privátov a ponúk erotických služieb sa schováva za túto jedinečnú formu zmyselného vnímania energie tela a všetko čo k tantre patrí, ... samozrejme že som začala trošku pátrať o konkrétnom salóne na moje prekvapenie mala masáž trvať 60 minút, čo mi podľa mojich doterajších vedomostí prišlo pri kompletnej masáži žalostne málo. Myšlienka sa mi ale do mysle zaryla tak, že som to vnímala ako dobrú príležitosť ako sa dať trocha dokopy. Nakoniec prišiel ten správny klik a dostala som sa na web stránku TARY. Zaujala ma. Preklikala som si jednotlivé stránky a vnímala som, že toto bude to správne štúdio. Navrhla som priateľovi návštevu tantra masáže obidvom – súhlasil.

 

 

Vstupujeme do iného svetaKeď sme sa spolu rozprávali ešte pred masážou o tom aké máme pocity tak som samozrejme bola hrdinka, ale ako sme sa blížili k miestu tak som mala pocit akoby som zjedla všetky kamene na sídlisku. Mala som zvláštny, ale zároveň pocit plný očakávania. Prišla pre nás pred vchod masérka. Napätie sa postupne stupňovalo, sledovala som všetko okolo seba, vchodové dvere a chodbu, výťah, každé poschodie a nakoniec dlhú chodbu, ktorá viedla k dverám kde sa to všetko odohrávalo. Veľa stresu zo mňa opadlo ako sme prišli do vnútra, bolo tam príjemne teplo a cítila som vône vonných tyčiniek... prezuli sme sa a zoznámili sme sa aj s masérom. Celé uvítanie bolo veľmi príjemné a milé, vypili sme si čaj, ktorý ma príjemne zahrial, lebo z vonku mi bola zima.


Počas prvotnej konverzácie nám maséri povedali o tantre a nejakých podmienkach, čo a ako bude prebiehať. Po tejto konverzácií sme sa mali ísť osprchovať a vrátiť sa v Sarongoch. Hrala tam príjemná hudba a cítila som zase tie krásne orientálne zmesi vôní. S partnerom sme sa dohodli, že naša prvá masáž bude prebiehať oddelene - paravánom. Na prvý krát som chcela vedieť, čo nás čaká a neviem či by som sa na prvý krát vedela úplne uvoľniť.Priebeh masáže

Prišli sme teda oblečený v Sarongoch do miestnosti a každý zaujal svoje miesto. Začiatok tohto celého rituálu bol veľmi pocitový. Postavili sme sa s masérom oproti sebe a uklonil sa mi, neviem vôbec či som to mala robiť aj ja, ale ja som sa uklonila tiež. Konala som tak ako som myslela že je správne, úklon mi prišiel ako znak alebo gesto hlbokej úcty a pozdravu k tomu druhému preto som to zopakovala aj ja. Potom masér predo mnou kľačal pri mojich nohách. Bol to pre mňa zmiešaný pocit, veď kde v dnešnej dobe ľudia preukazujú pokoru, ale nehovorím vôbec o nadradenosti a podradenosti, ktorú „obmedzení ľudia“ môžu vnímať, bolo to gesto dôvery – všetko je ale môj pohľad, to váš sa môže líšiť a ani vám ho neberiem. V tejto fáze som bola ešte neistá a mala som v sebe stres.


Nasledoval pohľad do očí, ktorý bol iný ako bežný pohľad ,v tom, že bol taký láskyplný kde som chvíľu pozerala aj ja ale nakoniec som oči zavrela a nechala sa unášať. Asi z toho stresu som si zle uviazala Sarong a po pomerne krátkej chvíli sa mi začal rozväzovať, vcelku ma to rušilo, ale ešte to držalo asi tak silou vôle. Počas začiatku rituálu ma masér hladil po tvári a celom tele s každej strany. Zrazu sa mi ten Sarong rozviazal a držal pod rukami na chrbte. Začčala som v hlave riešiť prečo mi to padlo a že je to trápna situácia, ale hneď v tom okamihu mi niečo povedalo nerieš to uvoľni sa. Tak som aj spravila nechala som to plynúť a vtedy som sa asi úplne odovzdala do rúk maséra. Pred tým ako som si ľahla stál pri hladení za mnou a ja som sa oň oprela chrbtom, vnímala som tlkot jeho srdca čo bolo príjemné a ako tento úvod prebiehal zo mňa začal opadávať stres a všetko to odchádzalo úplne mimo mňa preč.

 

 

Vnímala som intenzívne každý jeden dotyk na svojom tele.


Nasledovala ďalšia fáza „rozmaznávania“ a tou boli teplé ručníky spojené s takou tlakovou masážou. Pôsobilo to na mňa veľmi uvoľňujúco a príjemne lebo teplo mám rada. Vnímala som intenzívne každý jeden dotyk na svojom tele a mala som pocit akoby som ležala v loďke na vlnách. Celé som to vnímala akoby som sa hojdala na vlnách a to ma postupne stále viac a viac uvoľňovalo a vnímala som ako sa vo mne prebúdza energia. Prišiel na rad zase Sarong, ktorým ma masér zakryl a jemne ho zo mňa sťahoval. Bolo to príjemné, lebo telo bolo teple ešte z ručníkov a citlivé na dotyk z masáže. Toto striedanie rôznych povrchov tlakov vo mne vyvolávalo veľmi príjemné pocity. Na rad postupne prišli pierka, kožušinky a čo ja viem ešte čo.


Potom som sa pretočila na brucho kde nasledovala uvoľňujúca masáž stále som sa cítila veľmi uvoľnene relaxovane a príjemne. Vnímala som, ako sa postupne prebúdzala a zalievala ma sexuálna energia. Putovala ale celým telom cítila som ju všade. Postupne som nevnímala nič iné iba dotyky, seba a svoju energiu nevnímala som ani priateľa a jeho masérku, ale nechala som sa unášať tými prílivmi a odlivmi zmesi energií, ktoré sa vo mne kumulovali. Nakoniec som sa zase pretočila na chrbát a začínala masáž joni a erotogénnych zón, vtedy som si začala uvedomovať a vnímať koľko citlivých miest sa na tele nachádza. Myslela som, že asi explodujem od toho nahromadeného pocitu vzrušenia a energie, ktorá mnou prechádzala...


Záverom mi ešte masér chytil ruku a ja som zase vnímala príjemné teplo a príjemný pocit. Potom odišiel a nás s priateľom nechali chvíľu samých, aby sme si užili tie chvíle a aby sa nám vyrovnali tlaky a energie. Mne sa nechcelo ani pohnúť ? užívala som si všetkých tých príjemných pocitov. S dosiahnutím orgazmu nemám žiaden problém, toto však bolo niečím iné – celou tou atmosférou a tokom energie, ktorá vo mne ešte dlho putovala a pocit blaženosti som mala ešte niekoľko dní. Ešte raz posielam jedno veľké Ďakujem za príjemne prežité dve hodiny a za novú energiu a svojím spôsobom lepšie poznanie svojho tela.ZáveromPozerala som na internete recenzie a keď som aj niečo našla boli to vo väčšine výpovede mužov – preto som sa rozhodla napísať niečo o pocitoch zo strany ženy.Podľa otázok čo sme sa pýtali masérov, chodia na tantra masáže totiž vo veľkom percente muži a ženy v oveľa menšom množstve. Preto chcem povzbudiť všetky ženy, aby nemali obmedzené myslenie západnou kultúrou a skúsili to aspoň raz a potom to odsudzovali, alebo mali z toho také dobré pocity ako práve ja.


Moni