engtaraProfesia -

Tantrická masérka

Tantrická masérka je sprievodkyňou na ceste poznania, jej umením je obdarovať človeka dotykom, láskavým, prijímajúcim a liečivým. Každý dotyk, darovaný s hlbokým pochopením a láskou je nesmierne liečivým balzamom pre telo, ducha i dušu človeka.Jej umením, je prebudiť zmysly, otvoriť srdce, uvoľniť potenciál životnej energie, ktorý má človek v sebe . Dokáže pomôcť poodkryť človeku závoj do tajomstiev posvätnej sexuality, kedy skutočná tantrická masáž zanechá vo vás hlboký dojem a neopísateľný zážitok. Pocit posvätnosti sa miesi s pocitom vlastnej sily. A to čo cítite je prebudená energia, ktorá prúdi vaším telom a prináša oživenie a inšpiráciu. A vy si uvedomíte že, ste sám pred sebou vo svojej opravdivosti. Tantrická masérka je poslanie.

Tantricko - taoistický koncept masáže

Tantrická masáž je rituál ale i proces, nejde tu len o masáž, ale taktiež o prácu so sexualitou. Tantra je cesta založená na prežitku a tantrická masáž je jeným zo spôsobov, ako prežívať seba samého. Preto povolanie tantrická masérka či masér je prevažne poslaním. Na kurzoch vytvárame bezpečný priestor a intímne prostredie.

Vyučujeme tantricko taoistický koncept masáže. Vychádzame z tantra masáže podľa Andra (Diamond Lotus institut Berlín), prvkov klasickej, thajskej, taoistickej masáže a práce s energiou, z vlastných skúseností z praxe a z množstva masáží, z kurzov Richarda Vojtíka, Denisy Palečkovej (Tantraword), Michaeli Linett Thorstenovej (centrum Integrity), Igora Samotného, De va Tantra (Meditačné centrum Lažánky).

 

 

Výuka je vhodná pre mužov, ženy i páry. Kurzy prebiehajú individuálne alebo v malej skupine.Tantrická masáž

V dnešnej dobe, keď je sexualita odtrhnutá od intimity, stále menej mužov a žien prežíva skutočné mystické spojenie. Sex sa stáva mechanickým, plným snahy, partneri sa odcudzujú a hľadajú naplnenie v milostných romancách. A doba kde sa ženy učia z časopisov, ako správne predstierať orgazmus je akosi pokrivená.


Tantrická masáž je naproti tomu hlboko terapeuticky spôsob práce so sexualitou, intimitou, vnímavosťou i spiritualitou. Zahrňuje všetky dimenzie človeka a podporuje ich s jeho podstatou. Učí prežívať seba samého autenticky, netlačiť na seba a vedieť sa oddať, čo je cesta ku skutočnému spojeniu s vlastným telom a pocitmi i spojenie s partnerom.


Tantrická cesta je náročná, pretože vyžaduje trpezlivosť, ktorá dnešným ľuďom chýba. Človek nemôže čakať, že sa hneď stane zázrak. Tá cesta je práve v tejto bezúčelnosti, ktorá je tak vlastná zenovým majstrom. Odmena je však trvalá, pretože človek, ako náhle vzhliadne Eden, už sa ho nevzdá a už vie, kadiaľ k nemu.


Tantrická masáž nie je samospasiteľnou, ale mnohým ľuďom dokáže ovplyvniť život veľmi zásadným spôsobom. Je to život meniaca skúsenosť a jediné čo vyžaduje, je vaša otvorenosť. Tantrická masáž je súčasťou širšieho učenia, nazývaného tantra a často je vstupnou bránou k nej.


Čo je tantra a tantrická masáž môžete spoznať i na najbližšom kurze školy tantra masáže:
 

 

Kurz - Základy tantrickej masáže


3-5.7.2017, štúdio Tantra-Tara, Bratislava, Kresánkova 7 ,Bratislava 4

Naučte sa kúzlo Tantra masáže či už pre obohatenie svojej masérskej praxe i pre zdieľanie sa so svojím partnerom. Tantrická masáž je krásným, intímnym rituálom, doprajte si pre jeho výuku intimitu, súkromie  a individuálny prístup.
Je určená jednotlivcom, dvojiciam i menším skupinám, ktorí preferujíú individuálny, na klienta orientovaný prístup, vycházajúci z vašich prianí a potrieb.
Obsah výuky:
znakFilozofia a postup tantra masáže

znakTantrický rituál a jeho význam 

znakPoužitie masážnych pomôcok (períčka, vejár, hebké látky, kožušinky ai.).

znakMasáž horúcimi ručníčkami

znakTechnika olejovej tantrickej masáže celého tela.

znakRozdielnosť v prístupe pri intímnom dotyku  u muža a ženy

znakMasáž joni a lingamu.

znakVyužitie aroma-terapeutických silic v tantrickéj masáži.

znakVnímanie prítomného okamihu. Byť tu a teraz.

znakTvorba prostredia a atmosféry (výber hudby, vôní, esencií, olejov, pomôcok)

 

 

Kurz prebieha formou individuálnej výuky ( max. pre 6 osôb). Táto forma  vyuky vychádza z  filozofie tantrickej masáže -  ako krásneho intímneho rituálu uctenia tela,  preto venujeme pozornosť, súkromiu a undividuálnemu prístupu. Je možnosť mať aj oddelený priestor pri praktickej časti. Oleje, uteráky, vankúšiky, podložky, deky, všetko je k dispozícii. V cene výuky je zahrnutý aj manuál ku kurzu s  popisom preberaných techník a princípov masáže. Na konci kurzu dostanete osvedčenie o jeho absolvovaní.


Na kurze dostávate najnovšie know how z tantrických škôl v zahraničí  skúsenosti z praxe lektorky.           

                                                                                               
Základný kurz tantrickej masáže trvá 25hod , v 4-5h výukových blokoch.
 
Miesto konania: štúdio Tantra-Tara Bratislava 4, Termín: 3-5.7.2017 pondelok od 10 hod - streda 16:00 hod , Cena kurzu: 560 €, Prihlášky: www.tantra-tara.sk, email: info.tantra.tara@gmail.com, tel.: 0904507988

 

Bonus

Každý účastník kurzu obdrží V.I.P. poukaz na 10% zľavu na vybrané druhy tantra masáží z našej ponuky.

Online prihláška