engtara

Tantra masáže pre mužov

Klasická tantra masáž

 

Je zmyselným rituálom prebudenia životodarnej sexuálnej energie. Zahrňuje tantrický rituál uctenia tela, omývanie horúcimi ručníčkami, hladenie a hýčkanie pomocou hebkých períčok a kožušinek, uvoľňujúcu masáž celého tela teplým vonným olejom a intímnu masáž lingamu, pri ktorej precítite intenzívne stúpanie energie v celom svojom tele. Blahodarne účinky tejto masáže budete na sebe cítit ešte dlhú dobu po jej skončení.

 

1,5 hod................ 119 €

2 hod................... 160 €

3 hod................... 240 €

Tantrická masáž de Luxe hot

 

Luxusná tantra masáž, pri ktorej zažijete to najlepšie z tantrickej masáže. Je hlboko relaxačnou a zmyselnou celotelovou masážou. Za pomoci horúcich ručníčkov, vonných olejčekov, hebkých kožušiniek a lávových kameňov dokáže uvoľniť stuhnuté svaly i napätie ,osviežiť myseľ a upokojiť dušu. Masáž je obohatená o dôkladnú masáž chodidiel , energizujúcu masáž hlavy, príjemnú masáž zadočka. Tantrické techniky práce s energiou a dychom , Vás dokonale pripravia na prijímanie intímnej masáže lingamu, ktorá je prirodzenou súčasťou tantrickej masáže. Toto všetko prehlb i a umocní Váš zážitok! Nechajte s a hýčkat!


2   hod................... 180€
2,5 hod.................. 220€
3 hod..................... 250€


Masáž piatich elementov

 

Tantrická masáž pri ktorej objavíte nespútanosť živlov. Moc zeme, dynamiku vody, elektrizujúcu zmyselnosť ohňa, jemnosť vetra, nehu éteru......Vzrušenie vás sprevádza od samého začiatku až po koniec masáže............... V priebehu masáže dochádza k odkladaniu rituálnej šatky  masérky, čo umocňuje čaro tantrickej masáže........ Nechajte sa uniesť magickým zážitkom z intímnej masáže celého tela...

 

2 hod ...................... 170 €
3 hod....................... 240 €
3,5 hod ................... 280 €


Tantra masáž Exclusive - Ochutnávka Tantra masážePrijímite pozvanie nazriet do tajomstiev tantrickej masáže. Táto masáž je vhodná, ak Vám je oblasť tantra masáží úplnou neznámou. Pocítite na tele mnohorakú hru dotykov , vábnu chuť vzrušenia a nehy......skúste sa priblížiť k tantre a ona Vás príjemne prekvapí.... Masáž zahrňuje úvodný tantrický rituál, hebkú masáž perím a kožušinkami, energizujúcu masáž hlavy, zmyselnú celotelovú olejovú masáž, použitie aromaterapeutických silíc, súčasťou nie je itímna masáž lingamu.


1 hod...................... 95 €


Dynamická tantrická masážJe zmyselným tantrickým rituálom prebudenia sexuálnej energie, ktorá sa dvíha postupne vo vlnách uvoľnenia a vzrušenia. Táto elektrizujúca dynamická masáž je odpoveďou pre túžby Vášho tela.... je Vašou vnútornou cestou neobyčajnej extázy a blaženosti.....vzrušenie, neha, intimita.... dotknite sa novej dimenzie.... okúste nepoznané...


1,5 hod...................... 130 €Tantra therapyJemná tantrická technika. Pri ktorej rozohrajeme Vaše zmysly jemným dotykom. Energia sa rozprúdi do každej bunky vášho tela. Pracujeme koncekmi prstov, dlanami, predlaktím..
Na čo sa môžte tešiť:

uvítací tantrický rituál, jemné dotykové techniky, teplý vonný olej, rozprúdenie energií, krátky odpočinok, zvonček na záver pre návrat do reality.


1 hod...................... 55 €


Špeciálne Tantrické masáže

Štvorručná masáž Tantrický rajDoprajte si zážitok dokonalej harmónie štvorručnej zmyselnej masáže.

Masáž od voch masériek je vrcholom tantra masáže a zárukou maximálneho zážitku. Vyskúšajte záplavu nekonečných dotykov, ktorú hlboko a intenzívne pocítite po celom Vašom tele. Buďte nároční, lebo takú krásu len tak nikde nezažijete. Dve masérky... štyri hebké ruky. Dvojnásobné pohladenie...dvojnásobná rozkoš. Buďte ako v raji!


90 min........................ 220 €

120 min...................... 320 €


Tantrická masáž Body TouchTantrická masáž Body touch patrí medzi najvyhľadávanejšie tantrické masáže. Je viac energetickejšia, zmyselnejšia a intímnejšia ako ostatné druhy tantrických masáží. Je skutočným tantrickým zážitkom, ktorý sa nedá popísať, ale musí sa zažiť.

Masérky masíruju pri nej úplne nahé. Do masáže navyše zapájajú i celé telo, čo umocní maxímálne všetky prežitky, a aicky sa zapájajú i ďalšie zmysly. Pozornosť je úplne sústredená na telo, dotyk, intenzitu a pocity. Nárast vzrušenia prechádza od jemného k intenzívnímu pocitu zmyselnosti a rozkoše. Zabudnete na všednosť, zabudnete na čas.....nájdete cestu k sebe. Tu a teraz - ste!


V tantrickom rituáli zažijete: uctenie tela, omývanie teplými ručníčkami s vôňou levandule, hebkú masáž períčkami a kožušinkami, teplé vonné oleje jedinečnej kvality počas masáže celého tela, dotyky tela na telo, zmyselnú masáž lingamu a príjemnú relaxáciu na záver...


90 min........................ 180 €

120 min...................... 250 €

180 min...................... 310 €


Luxusná a zmyselná Tantra masáž „Romantic“Na atmosfére veľmi záleží. Tajuplná tantra masáž “Romantic“, je kúzelná tým, ako je masážna miestnosť osvetlená svetlami sviečok, ako ich mihotavé plamienky po stenách kúzlia rôzne tvary. Sviečka a kúzlo jej plameňa symbolizuje jedinú udalosť, ktorú oslavujeme a mihotavý plamienok zas pominuteľnosť všetkého. Aby sme si uvedomili, že žiť sa musí tu a teraz! Precítite silu prítomného okamihu. Lupene a vôňa červených ruží zas dodajú pocit lásky a krásy, ktorá je pre dušu každého z nás tak veľmi potrebná.Tantrická masáž Romantic je určená všetkým, ktorí chcú zažiť nové a nepoznané dimenzie uvoľnenia a rozkoše z tantrického dotyku. Luxusná tantra masáž, pri ktorej zažijete to najlepšie z umenia našich skúsených masérok. Telo nádherne prehreje zmes horúcich exotických olejov, zažijete zmyselnú masáž s lupienkami červenej ruže, masáž horúcimi uterákmi pre uvoľnenie napätých svalov i nežné dotyky hebkými predmetmi.


Masáž je obohatená o antistresovú masáž hlavy, príjemnú masáž zadočka pre rozprúdenie energie a predĺženú intímnu masáž lingamu, ktorá vás zavedie do stavu neopísateľnej blaženosti. Tantrická masáž Romantic patrí medzi obľúbené masáže v tantra štúdiu.


120 min...................... 180 €

180 min...................... 260 €


Tantrická masáž prostatyProstata niekedy býva nazývaná ako mužský bod G. Je uložená vo vnútri panvy a jej masáž prináša hlboké a intenzívne zážitky. Má liečivé účinky, pomáha predchádzať jej zväčšeniu a poruchám erekcie. Doporučuje sa taktiež pri nepravidelnom sexuálnom živote. Niekedy však masáž prostaty býva pre mužov a pre ich partnerky tabu a to či už z dôvodu neznalosti, ale tiež z obavy, čo táto masáž prináša.Niektorých mužov roky živí tajná túžba vyskúšať túto masáž, no hanbia sa o to požiadat svoju partnerku. Muži masáž prostaty a pohlavných orgánov proste milujú! Táto technika pre nich predstavuje intenzívnu slasť, prináša im hlboký sexuálny zážitok a výbušný orgazmus. Masáž prostaty začína masážou hrádze, teda miestom pod semenníkmi smerom k análnemu otvoru. Pokračuje priamou masážou cez análny otvor. Doporučujeme ju zaradit do relaxačných tantrických masáží so stimuláciou na intímnych miestach. Samozrejmosťou pri masáži prostaty je citlivý prístup masérky a použitie jemného oleja alebo lubrikantu.Masáž prostaty doporučujeme ako:


 •   Vhodnú prevenciu k tomu ako udržať prostatu zdravú ( pomáha predchádzať rakovine prostaty, poruchám erekcie spôsobenej zväčšenou prostatou, lieči hemoroidy, upravuje hormonálny stav v tele

 •   Obohatenie vaších prežitkov v oblasti sexuality. Môže vám priniesť hlboké, intenzívne a často nepoznané pocity vzrušenia • Masáž prostaty je možné objednať si ako doplnok ku Klasickej tantra masáži a tantra masáži De luxe. Prosím oznámte doplnenie o masáž prostaty pri telefonickej objednávke.

  Cena: + 40 € , k masáži pribudne 15 minút času na viac


  Tantrická masáž - Zmyselné pokušenie  Pozývame Vás do sveta nádherných vôní a ženskej krásy. Príďte zažiť chvíle plné nehy, relaxu a prebúdzania všetkých Vašich zmyslov počas prekrásneho 120. minútového Tantrického rituálu, v príjemnom prostredí tantrického štúdia. Exotické vône santalu a ylang-ylangu zbavujú pocitov vnútorného napätia, skľudňujú a pôsobia ako afrodiziakum. Čaká na Vás krásne prostredie a nádherný zážitok . Oddajte sa atmosfére dávneho orientu a jeho tajomstvám. Nechajte sa rozmaznávať od hlavy až po päty!  Tantrická masáž - Zmyselné pokušenie zahŕňa:

  Úvodný rozhovor a občerstvenie ovocím i nápojmi. Tantrický rituál uctenia tela, omývanie a tlakovú masáž horúcimi ručníčkami, hladenie a hýčkanie pomocou hebkých períčok, vejárov a kožušinek. Zmyselnú masáž erotogénnych zón, uvoľňujúcu masáž celého tela teplým vonným olejom s vôňou ylang-ylangu a santalu, intímnu masáž lingamu, pri ktorej precítite intenzívne stúpanie energie v celom svojom tele. Blahodarne účinky tejto masáže budete na sebe cítiť ešte dlhú dobu po jej skončení.
  90 min........................ 130 €

  120 min...................... 180 €


  Zmyselná tantra masáž - EXOTIC s esenciou diaľok  Poznajte zmyselnú energiu, ktorú Vo vašom tele rozprúdi práve táto jedinečná masáž. Doprajte si luxusné pohľadenie kvalitnými exotickými olejmi. Masérka vás bude hýčkať teplým olejom s iskrivými tónmi ylang-ylangu, zmyselnou vôňou cédru a granátového jablka. Starodávne receptúry, kombinujúce výťažky týchto esencií sú už od dávnych čias pokladané za prírodné afrodiziaká. Zmyselná tantra masáž Exotic Vás dokonalé uvoľní a naladí na hlboké precítenie vzrušenia, a intenzívne rozprúdenie sexuálnej energie.  Tantrická masáž „Exotic“ zahŕňa:

  • Úvodný rozhovor a občerstvenie

  • Tantrický rituál uctenia tela, pre uvoľnenie a navodenie dôvery

  • Hľadenie a hýčkanie pomocou hebkých pierok, vejárov a kožušinek

  • Zmyselnú masáž erotogénnych zón, uvoľnujúcu masáž celého tela teplým vonným olejom s vôňou ylang-ylangu cédru a granátového jablka

  • Intímnu masáž joni či lingamu, pri ktorej precítite intenzívne stúpanie energie v celom svojom tele. 

  • Záverečný tantrický rituál
  90 min........................ 140 €

  120 min...................... 180 €