engtara

Tantra masáže pre ženy

Tantrické masáže pre ženy, sú prevádzané citlivo,  s nehou a porozumením pre ženské telo, objavíte  krásu a blahodárny účinok dotyku..... oddáte sa hlbokému relaxu, pokoju.... a súzvuku so svojím vnútrom...... vôňa, príjemná hudba, pokojná atmosféra... to všetko je pre Vás pripravené..... stačí len vstúpiť ......

 

Rituál uctenia tela:

 

Zmyselná, uvolňujúca masáž, vhodná ako opatrný vstup do tantrickej masáže. Olejová masáž celého tela, horúce ručníčky, períčka, kožušinky, vejáre a hodvábné látky zmyselne naladia, rozprúdia energiu a prebudia zvedavosť po dalších tantrických skúsenostiach. Nezahrňuje intímnu masáž joni. Vhodné ako darček pre nesmelé.

 

1 hod.................85 €

1,5 hod............119 €


Klasická tantrická masáž:

 

Prostredníctvom jemnej tantrickej masáže prebudíte v sebe krásu ženskosti, porozumiete lepšie vášmu telu a jeho túžbam. Zmyselná uvoľňujúca masáž, ktorá v sebe zahrňuje olejovú masáž celého tela, omývanie horúcimi ručníkmi, použitie aromaterapeutických silíc, períčok, vejára a kožušiniek, zahrňuje masáž joni...... objavíte nepoznané...


2 hod................. 160 €

3 hod................. 240 €


Tantrická masáž de Luxe

 

Luxusná tantra masáž pri ktorej zažijete to najlepšie z tantrickej masáže .... Telo nádherne prehreje horúci levandulový olej,  zažijete zmyselnú masáž s lupienkami červenej ruže, dôkladnú masáž chodidiel......... Vyvrcholením celej masáže je  intímna  masáž joni........Nechajte sa hýčkať!


2 hod........................160 €Tantra therapyJemná tantrická technika. Pri ktorej rozohrajeme Vaše zmysly jemným dotykom. Energia sa rozprúdi do každej bunky vášho tela. Pracujeme končekmi prstov, dlaňami, predlaktím..
Na čo sa môžte tešiť:

uvítací tantrický rituál, jemné dotykové techniky, teplý vonný olej, rozprúdenie energií, krátky odpočinok, zvonček na záver pre návrat do reality.


1 hod...................... 55 €