engtara
KURZ -Tantrická masáž v profesionalnej praxi15.-17.03.2019 Štúdio Tantra Tara Bratislava, Kresánková 7, Bratislava 4
17.-19.5.2019 Štúdio Tantra Tara Bratislava, Kresánková 7, Bratislava 4
Tento kurz je ideálnou voľbou, pre tých, ktorí sa rozhodli obohatiť svoju masérsku prax o prekrásne umenie vedomého tantrického dotyku a venovať sa tomuto netradičnému typu masáže profesionálne.V kurze sa naučíme, ako pracovať s klientom, ako vytvoriť bezpečný priestor a intímne prostredie. Ako pomaly a citlivo narábať s telom, energiou, emóciami i sexualitou. Naučíme sa plynulý a ucelený tantrický rituál od začiatku až po jeho záver.


Cieľom kurzu je pripraviť vás pre profesionálnu prax tak, aby bola príjemná, zmysluplná a prínosná pre vás i pre vašich klientov. A taktiež, aby ste po kurze boli schopní plnohodnotne a plynule poskytovať tantrickú masáž tej najvyššej kvality s jej skutočným porozumením.
Obsah výuky:
Filozofia a postup tantra masáže

Tantra, jej korene, význam a princípy. Čo je tantrická masáž a s čím tantra masáž pracuje? Pre koho je určená a čo môže klientom ponúknuť? Terapeutický potenciál tantrickej masáže. Postup a techniky tantra masáže.

Hranice v tantrickej masáži. Tantra masáž ako profesia

Vedomý prístup tantrickej masérky, maséra. Tantrická masérka, masér ako poslanie. Tantrická masáž a jej hranice. Hranice tantrickej masérky a maséra. Psychohygiena. Komunikácia s klientom,. Úvodný rozhovor pred začatím masáže.

Tvorba prostredia a atmosféry

Ako vytvoriť vhodné prostredie a intímnu atmosféru pre tantrickú masáž? Výber hudby, vôní, esencií, pomôcok.

Tantrický rituál a jeho význam

Význam úvodného rituálu. Prvý kontakt, dychové techniky pre skľudnenie mysle a naladenie sa na prijímanie. Otvorenie sa dôvere.

Body-terapeutické techniky

Techniky pre uvoľnenie tela a mysle. Uzemňujúce techniky pevným dotykom - exit masáž. Masáž hlavy, rúk, chodidiel.

Masáž horúcimi ručníčkami

Tlaková aroma-terapeutická masáž horúcimi ručníčkami pre uvoľnenie napätia. Príprava tela na prijímanie celotelovej masáže a prácu so sexuálnou energiou. Jej rituálny význam.

Použitie jemných masážnych pomôcok

Masáž hebkými predmetmi ako sú pierka, vejáre, králičie kožušinky pre zvýšenie citlivosti tela a otvorenie potešenia zmyslov.

Využitie aromaterapeutických silíc v tantrickej masáží

Základy aromaterapie. Vhodné oleje a olejové zmesy pre tantrické masáže. Ich význam, použitie a terapeutické účinky pre tantrickú masáž.

Technika olejovej masáže celého tela

Celotelová olejová masáž teplými vonnými olejmi. Masáž končekmi prstov, dlaňami predlaktím. Nežné, zmyselné, dynamické i pevné dotyky v tantrickej masáží. Uvoľňovanie napätia, blokov ,TAO energetické ťahy, aktivácia životnej (kundalíny) energie a umožnenie jej voľného prúdenia v tele. Masáž zadočka, energizácia perinea. Masáž tváre a hlavy. Prepojenie segmentov tela.

Preudzanie citlivosti tela.

Rozdielnosť v prístupe pri intímnom dotyku muža a ženy

V čom sa líši tantrická masáž muža a tantrická masáž ženy? Rozdielnosť mužských a ženských potrieb. Mapy extázy - erotogénne zóny u muža a ženy. Erotická reflexológia.

Masáž joni a lingamu

Techniky intímnej masáže muža a ženy. Joni a lingam - orgány rozkoše. Vedomá práca so sexuálnou energiou a jej rozvádzanie po tele. Uvoľnenie panvového dna. Práca s dychom pri intímnej masáži. Vnútorný orgazmus.

Vnímanie prítomného okamihu. Byť tu a teraz

Prijatie, rešpekt, obdarovanie, uctenie, bezúčelnosť. Nahota v tantrickej masáži.

Všeobecné masérske zásady

Kontraindikácie. Hygienické zásady. Etický kódex.

Skupinový kurz

 

 

Kurz prebieha formou individuálnej výuky ( max. pre 6 osôb). Ak je potrebné, pri praktickej časti je možné mať aj oddelený priestor. Masážne oleje, uteráky, vankúšiky, deky všetko je v štúdiu k dispozícii. V cene výuky je zahrnutý aj manuál ku kurzu s popisom preberaných techník a princípov masáže. Na konci kurzu dostanete certifikát o jeho absolvovaní.Individuálna výuka pre jednotlivcov

 

 

Výuka prebieha individuálnou formou, pri ktorej sa venuje lektorka iba Vám, vychádza z Vašich aktuálnych potrieb. V cene výuky je zahrnutý aj manuál ku kurzu s popisom preberaných techník a princípov masáže. Na konci kurzu dostanete certifikát o jeho absolvovaní.

Táto forma výuky je vhodná ak:

Ak preferujete výhradne maximalny individuálny typ výuky a chcete výuku absolvovať ako jednotlivec

Alebo vám nevyhovuje termín spoločného skupinového kurzu a chcete sa zúčastniť výuky v inom termíne.Na kurze dostávate najnovšie know how z tantrických škôl v zahraničí i skúsenosti z praxe lektorky.

V cene kurzu je zahrnuté:

Metodický manuál s popisom preberaných techník a princípov tantrickej masáže

Certifikát o absolvovaní kurzu

Zapožičanie potrebných pomôcok

Masážne oleje a esencie

Občerstvenie počas celej doby kurzu

V.I.P. poukaz s 20% zľavou na vybrane druhy masážíCena kurzu:

Výuka trvá 25 hod rozdelená do 4 - 5 hod. blokov.

Skupinový kurz: 660 €

Individuálna výuka: (1 osoba ) 860 €Lektory:

Intenzívnym trojdňovým tantrickým kurzom Vás prevedie lektorka TaraMiesto konania kurzu: Štúdio Tantra Tara Bratislava, Kresánkova 7, Termín konania: 15.-17.03.2019 piatok od 10:00hod - nedeľa 16:00 hod , Cena kurzu: 660 €, Prihlášky: www.tantra-tara.sk, email: info.tantra.tara@gmail.com, tel.: 0904 507 988

Miesto konania kurzu: Štúdio Tantra Tara Bratislava, Kresánkova 7, Termín konania: 17.-19.5.2019 štvrtok od 10:00hod - sobota 16:00 hod , Cena kurzu: 660 €, Prihlášky: www.tantra-tara.sk, email: info.tantra.tara@gmail.com, tel.: 0904 507 988