engtara

Tantra masáže pre páry

Partnerská tantra masáž  - Clasic :

 

Tantra masáž môžte zdieľať i zo svojim partnerom. Umocňuje sa tým Vaša sexuálna energia a vzájomná dôvera. Spoločná tantrická masáž sa môže stať zmyselným intímnym zážitkom, ktorý do Vášho vzťahu prinesie oživenie a inšpiráciu...... Muž a žena sú masírovaní súčasne mužom a ženou. Masáž prebieha spoločne v jednej miestnosti... Doprajte si luxus hodvábne hebkej tantrickej masáže......


1,5 hod........................240 €
2 hod...........................290 €


Rezervácia párovej masáži Clasic  TU...Zmyselné potešenie pre páry Tantra masáž „De luxe“

 

Vďaka tantrickej masáži v sebe znovu objavíte zmysel pre romantiku, vášeň a začnete si slastne vychutnávať krásu svojho tela. Každý dotyk s Vaším partnerom bude iskrivý, plný úprimnosti a nehy.Na atmosfére veľmi záleží. Tajuplná tantra masáž “De Luxe“, je kúzelná tým, ako je masážna miestnosť osvetlená svetlami sviečok, ako ich mihotavé plamienky po stenách kúzlia rôzne tvary. Sviečka a kúzlo jej plameňa symbolizuje jedinú udalosť, ktorú oslavujeme a mihotavý plamienok zas pominuteľnosť všetkého. Aby sme si uvedomili, že žiť sa musí tu a teraz! Precítite silu prítomného okamihu. Lupene a vôňa červených ruží zas dodajú pocit lásky a krásy, ktorá je pre dušu každého z nás tak veľmi potrebná.
Masáž pre páry  je zmyselným rituálom plným zdieľania spoločného zážitku. Môže byť oslavou dlhodobého zrelého vzťahu, práve tak ako vzrušujúcou inšpiráciu vo vzťahu nabitom vzájomnou príťažlivosťou.

Darujete si tým nielen možnosť prežívania slobody v prítomnosti partnera, čo je veľkým obohatením každého vzťahu, ale aj možnou inšpiráciou pre Váš ďalší partnerský život, kde by nemala chýbať tolerancia, hravosť a radosť z nekonečných možností objavovania, pochopenia pre najrôznejšie druhy potešení.

Sprievodcom počas Vašej masáže môže byť masérka alebo masér. Záleží na Vašej voľbe, či chcete prijímať jemnú, láskavú ženskú energiu , alebo môžete zažiť, zaujímavú mužsko- ženskú dynamiku, cez citlivý a pozorný dotyk muža.

Tantrická masáž De Luxe je určená všetkým, ktorí chcú zažiť nové a nepoznané dimenzie uvoľnenia a rozkoše z tantrického dotyku. Luxusná tanrta masáž, pri ktorej zažijete to najlepšie z umenia našich skúsených masérok. Telo nádherne prehreje zmes horúcich exotických olejov, zažijete zmyselnú masáž s lupienkami červenej ruže, masáž horúcimi uterákmi pre uvoľnenie napätých svalov i nežné dotyky hebkými predmetmi. Masáž je obohatená o antistresovú masáž hlavy, príjemnú masáž zadočka pre rozprúdenie energie a predĺženú intímnu masáž lingamu, ktorá vás zavedie do stavu neopísateľnej blaženosti. Tantrická masáž De Luxe patrí medzi obľúbené masáže v tantra štúdiu.

V cene masáže je zahrnutý De Luxe sekt a občerstvenie.


2 hod........................360 €
2,5 hod.....................390 €


Rezervácia párovej masáži De Luxe TU...